Komunikaty - archiwum

II Tura Spinningowych Mistrzostw Okręgu Przemyskiego 2018 r.

II Tura Spinningowych Mistrzostw

Okręgu Przemyskiego 2018 r.

W dniu 6 maja 2018 r. odbędzie się II Tura Spinningowych Mistrzostw Okręgu Przemyskiego. Zawody zostaną rozegrane na żwirowni w Radymnie w kategorii indywidualnej, oraz drużynowej ( team). Zbiórka zawodników o godzinie 6:00 w Rybaczówce, zawody zostaną rozegrane na żywej rybie, tura zawodów trwać będzie 6 godzin. Startowe wynosi 20 zł, ( juniorzy zwolnieni z opłaty startowej), płatne przelewem na konto okręgu Przemyśl nieprzekraczalnym terminie do 03.05.2018 r. ( czwartek), w tytule przelewu proszę napisać koło/ klub, Imię i nazwisko – II tura Spinningowych M.O . Przemyśl, potwierdzenie wpłaty należy okazać w dniu zawodów komisji.

dane do przelewu:

Okręg PZW w Przemyślu

Ul. Chopina 15 a

37-700 Przemyśl

Nr rachunku: 11 1090 2750 0000 0006 8200 9489

Zgłoszenia zawodników, oraz drużyn do dnia
03.05.2018 r., ( czwartek) proszę kierować pod adres: bunial@tlen.pl, w zgłoszeniu proszę podać :

- indywidualnie, koło/klub, imię i nazwisko oraz kategorię junior/ senior

- drużynowo, nazwa teamu, imię i nazwisko zawodników tworzących team.

Ewentualne pytania proszę zamieszczać w komentarzach, w piątek na stronie OKS w Przemyślu ukaże się lista zgłoszonych zawodników i teamów.

Okręgowy Kapitanat Sportowy

w Przemyślu.