Komunikaty - archiwum

I Tura Spinningowych Mistrzostw Okręgu Przemyskiego 2018 r.

Komunikaty | 2018-05-07 | Publikujący: Okręg PZW w Przemyślu

I Tura Spinningowych Mistrzostw

Okręgu Przemyskiego 2018 r.

W dniu 8 kwietnia 2018 r. odbędzie się I Tura Spinningowych Mistrzostw Okręgu Przemyskiego. Zawody zostaną rozegrane na zalewie w Starym Lublińcu w kategorii indywidualnej, oraz drużynowej ( team). Zawody zostaną rozegrane na żywej rybie, tura zawodów trwać będzie 6 godzin. Startowe wynosi 20 zł, ( juniorzy zwolnieni z opłaty startowej), płatne przelewem na konto organizatora w nieprzekraczalnym terminie do 05.04.2018 r. ( czwartek), w tytule przelewu proszę napisać koło/ klub, Imię i nazwisko – I tura Spinningowych M.O . Przemyśl.

dane do przelewu:

Miejskie Koło „ Hutnik” w Lubaczowie

Ul. Rynek 2/3

37-600 Lubaczów

Nr rachunku: 67 9101 0003 2001 0009 9961 0001

Zgłoszenia zawodników, oraz drużyn do dnia
05.04.2018 r., ( czwartek) proszę kierować pod adres: bunial@tlen.pl, w zgłoszeniu proszę podać :

- indywidualnie, koło/klub, imię i nazwisko oraz kategorię junior/ senior

- drużynowo, nazwa teamu, imię i nazwisko zawodników tworzących team.

Ewentualne pytania proszę zamieszczać w komentarzach, w piątek na stronie OKS w Przemyślu ukaże się lista zgłoszonych zawodników i teamów.

Miejskie Koło „ Hutnik”

w Lubaczowie.