II tura „ Spinningowych Mistrzostw Okręgu"

Komunikaty | 2021-05-13 | Publikujący: Okręg PZW w Przemyślu

Okręgowy Kapitanat Sportowy w Przemyślu, informuje że w dniu

# 23.05.2021 odbędzie się II tura „ Spinningowych Mistrzostw Okręgu”

# Zawody zostaną rozegrane na rzece San w Dynowie

# zbiórka zawodników o godzinie 6: 00 WIATA na lewym brzegu 500 metrów poniżej mostu drogowego w Dynowie

# czas trwania zawodów 6 godzin

# opłata organizacyjna 40 zł , płatne przelewem na numer konta Okręgu w Przemyślu.

Nr. konta : 11 1090 2750 0000 0006 8200 9489

( w tytule przelewu : 2 tura Spinningowych M.O 2021r)

# zawodników zgłaszają koła / kluby

# Podczas zgłoszenia należy podać :

imię i nazwisko, koło / klub , numer telefonu kontaktowego

# zgłoszenia SMS pod numer 513-282-782 Karol Kontor do dnia 20.05.2021 ( czwartek)

# Obowiązują wszystkie obostrzenia wynikające z państwowych przepisów o zwalczaniu koronawirusa

# Sposób dokumentowania złowionych ryb !!!

Każdy zawodnik zobowiązany jest do posiadania urządzenia ( telefon, aparat fotograficzny) obsługującego karty SD , do wykonywania zdjęć złowionych ryb.

Przed turą zawodów każdy zawodnik otrzymuje miarkę z oznaczeniem tury zawodów oraz kartę startową.

Zawodnik po podebraniu ryby podbierakiem , wykonuje fotografię ryby na miarce z ustawioną datą i godziną .

Zdjęcie na miarce wykonujemy kładąc rybę na prawym boku z pyszczkiem skierowanym w kierunku „ 0” na wyprostowanej miarce i płetwą grzbietową u góry zdjęcia , tak by widoczny był wynik pomiaru i cała ryba.

Następnie uwalniamy rybę i wpisujemy wymiar ryby z dokładnością do jednego milimetra oraz robimy zdjęcie karty startowej.

Sekwencja zdjęcie / zdjęcia ryby i karty musi być zachowana .

Zdjęcia niewyrażne , nie obejmujące całej ryby, na podwiniętej miarce itp. Spowodują dyskwalifikacje ryby.