Wielki sukces

WIELKI SUKCES!!!!

W dniach 2-3.10.2009r. odbyły się Muchowe Grand Prix Polski ,,Jesienny Lipień Sanu" W zawodach uczestniczyło 180-ciu zawodników dając łącznie 57 drużyn. WKS SanSport Dynów odnotował w tych zawodach znaczący sukces. Kol. Rapiej Bartosz zajął indv. bardzo wysokie 2 miejsce czym awansował na 11-naste miejsce w ogólnej klasyfikacji do Kadry Polski. Drugi z zawodników Gerula Grzegorz zajął w tych zawodach też bardzo dobre i wysoko punktowane 10-te miejsce czym awansował w ogólnej klasyfikacji GP do Kadry Polski na 18-ste miejsce. Niestety nie powiodło się trzeciemu z zawodników tej drużyny kol. Bartoszowi Hadamowi. który zaliczył dwa pudła. Ostatecznie drużyny wylądowała na 6-scu a mogła pokusić się o zwycięstwo.Teraz trzymamy kciuki za kolegów  którzy startują w ostatnich tegoroczynych zawodach GP JLŁ ,które zadecydują o końcowych wynikach tegorocznych zmagań zawodników.